Новости

2014.01.24

Акция на машины

Акция на машины "Газель"!

Мы снизили цены на грузовые перевозки в Киеве.
Теперь цена на машины марки "Газель" 18 куб.м. 70 грн за час!

2016.04.18

Переезд офиса в Киеве от Артал Грузчик

Переезд офиса в Киеве от Артал Грузчик

«Артал грузчик» выполняет работу так, чтобы заказчики отзывались о нас только позитивно. Включая все предложения компании мы готовы обеспечивать своевременность, надежность и высокое качество сервиса.

2016.04.18

Офисный переезд в Киеве

Офисный переезд в Киеве

Любой переезд дело очень хлопотное. К нему необходим специальный профессиональный подход. Сегодня, в Украине работает огромное количество компаний, которые могут перевезти всё в целости и сохранности, а Вы при этом не потеряете время и не обретёте «седые волосы» из-за переживаний и стресса.

Послуги з вантажних перевезень у місті Львів.

Послуги з вантажних перевезень у місті Львів.

Львів має неповторну атмосферу, що поєднує в собі європейську витонченість та українську самобутність. Чого варта лише Ринкова площа, яка налічує кілька століть і все одно вирує життям. Кожна вулиця Львова неначе музей, тут можна мандрувати годинами і побачити лише невелику частку скарбів міста. Однак поряд з усіма принадами міста воно має певні недоліки з практичної точки зору - заплутаність вулиць, обмежений доступ до історичного центру міста. Одним словом, туристичні принади водночас роблять його не зовсім зручним, якщо у Вас виникне питання про перевезення вантажів Львів. У найрізноманітніших ситуаціях Вам можуть знадобитись вантажники Львів та послуги вантажні перевезення Львів – неважливо, плануєте Ви переїзд на нову квартиру чи зміну офісного приміщення.

У цьому випадку ми будемо раді надати вам весь спектр послуг з перевезення Львів, у будь якому обсязі та для вантажів будь-яких розмірів та категорії. Наші досвідчені працівники допоможуть не лише у транспортуванні, але й у монтуванні чи демонтуванні меблів, надійному пакуванні вантажу, за необхідності вивезуть сміття та навіть очистять двір чи прилеглу територію від снігу.

Робота вантажників під час перевезення вантажів.

З нами процес перевезення Львів стане легким та зручним, від Вас вимагатиметься мінімальне втручання. Отримавши вказівки щодо адреси та часу перевезення, наші вантажники Львів виконають усі необхідні роботи на найвищому рівні, а наші розцінки Вас приємно здивують. Злагодженість та висока якість роботи наших бригад вантажників є запорукою Вашого успішного переїзду та перевезення вантажу без ушкоджень за оптимальним маршрутом і у визначений час. Вони успішно виконають завдання, незважаючи на місце розташування квартири чи офісу і подбають про те, щоб доставити вантаж якнайближче та забезпечити його легкий підйом на потрібний поверх.

Ми подбаємо про те, щоб послуги вантажників Львів від нашої компанії залишили у вас лише приємні враження та дозволили Вам рекомендувати нас Вашим друзям та знайомим. Ділова репутація здобувається лише кропіткою якісною роботою, і ми маємо в цьому досвід.

Якщо у Вас є питання про наші послуги чи інші аспекти співпраці з нами, телефонуйте у зручний для Вас час за вказаними номерами. Наші фахівці нададуть Вам потрібну інформацію.

Компанія Артал Грузчик також надає послуги в категорії - грузчики Одесса, та багато інших послуг по всій території Уркаїни.

Ми ефективно розв’яжемо Ваші проблеми з перевезеннями!

Прекрасный город наполнен туристами, а узнаваемый запах кофе и вкусной выпечки витает практически на каждой улице Львова. Город влюбляет в себя настолько, что хочется тут жить. Современная жизнь горожанина невольно заставляет накапливать предметы, которые делают жизнь комфортной и приятной. Без этих дорогих нам вещей мы не чувствуем себя дома. Чтобы ощутить умиротворение, нужно в арендованную квартиру перевезти все те предметы интерьера и мебели, которые делают дом домом. Это не цвет обоев или планировка помещения, это привычные вещи и знакомая меблировка. Самостоятельно взять свой дом с собой невозможно, поэтому тут вам пригодятся услуги грузчиков (Львов) или мувинговой компании с хорошей репутацией. Вантажника замовляли, пане?

Услуги грузчиков во Львове понадобятся даже при небольшом перемещении в пределах дома, если речь идет о крупногабаритных предметах. Офисный или квартирный переезд в культурной столице Украины обязательно потребуют профессиональных мувинговых услуг. Профильная компания “Артал Грузчик” выручит вас в непростой ситуации, взяв на себя все работы по упаковке, погрузке и разгрузке ваших вещей. Переезд может быть приятным и быстрым, если вы закажете услуги грузчиков (Львов) в нашей компании.

Доверяйте нам дорогие сердцу вещи, а мы бережно доставим их куда вам захочется.

65045 м.Львів, вул Волошина 6
тел: (032) 247-34-00, (050) 405-03-34

Просмотреть увеличенную карту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

On-line консультация